Dla dłużników

Umów się na spotkanie

Informacja dla dłużnika

Niespodziewane okoliczności i utrudnienia w spłacie zaległych należności często dotykają kontrahentów, którzy zwlekają z płaceniem faktur-chcąc zażegnać kryzys finansowy. Osoby fizyczne i firmy borykające się z tym problemem z różnych pobudek często obierają drogę, która może prowadzić do konfliktu z wierzycielem, a nawet do rozwiązań sądowych. Warto dbać o uczciwość w prowadzeniu umów z wierzycielami, którzy chcąc odzyskać należny im dług, decydują się na pomoc biura windykacyjnego.

W przypadku gdy sprawa trafia do naszej firmy, zawsze informujemy dłużnika, że ma szansę na rozwiązanie sprawy w sposób polubowny, bez konieczności prowadzenia interwencji sądowej. Z racji tego, że zawsze staramy się działać w interesie klienta, ale nie zapominamy o trudnej sytuacji dłużnika, umożliwiamy opcje pomagające w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej.

Warto skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy zapoznają się z Twoją sprawą, będą służyć Ci rzeczową radą, a także pomogą Ci w wyjściu z zadłużeń finansowych. Dzięki naszej interwencji unikniesz problemów z windykacją i egzekucją.

Zależy Ci na zachowaniu dobrych relacji z wierzycielem i szybkim przerwaniu spirali zadłużenia? Zapraszamy do niezwłocznego kontaktu z naszym biurem. Zadbamy o polubowne rozwiązanie sprawy i będziemy dla Ciebie wsparciem w negocjacjach i dążeniu do korzystnych ustaleń.

Dluznika
Phone

Szybki kontakt z nami

Szukasz szybkiej pomocy? Chcesz skonsultować się ze specjalistą, który doradzi Ci jak poradzić sobie z zadłużeniem? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci uniknąć nawarstwiania się problemów finansowych i windykacyjnych.

Spłacimy wierzytelność za Ciebie

Zwlekanie z regulacją zadłużeń jest rozwiązaniem, które może przysporzyć Ci wielu problemów prawnych. Rozumiemy sytuację, w której nie dysponujecie Państwo środkami na spłatę zobowiązania wobec wierzyciela. Oferujemy możliwość zapłaty zaległych należności w Państwa imieniu. Po uregulowaniu długu ustalimy formę spłaty wierzytelności, która będzie dla Państwa dogodna.

Pomagamy w szybkim uregulowaniu zadłużenia wobec wierzyciela, dzięki czemu zadłużona firma, nie straci swojej wiarygodności na rynku. Chcemy pomóc działalnościom w uniknięciu konsekwencji i kar mogących odbić się na jej dalszych funkcjonowaniu. Proponujemy dialog i jesteśmy otwarci na negocjacje, które pomogą Państwu w wyjściu z problemów finansowych przy równoczesnej spłacie należności w zgodzie z ustalonymi warunkami i terminem.

Dluznik
Family 1

25 lat doświadczenia

Nasza firma prowadzi działania dla naszych klientów od 25 lat. Mamy bogate doświadczenie dzięki czemu wyróżniamy się wyczuciem i profesjonalizmem w podejściu do nawet najdelikatniejszych spraw.

B Meeting

1,8 mln rozwiązanych spraw

Długi staż prowadzenia działalności zaowocował 1,8 mln rozwiązanych spraw. Dbamy o to, by odzyskiwanie zaległych należności od dłużników odbywało się w szybki sposób, równocześnie – dbając o zachowanie dobrych kontaktów z firmami i osobami fizycznymi, które nie oddały długu na czas.

Family 1

Sprawne postępowanie

Działamy sprawnie na każdym etapie postępowania. Możemy płynnie przejąć Twoją sprawę i dzięki szybkiemu rozeznaniu, poprowadzić ją do samego końca. Nasz zespół specjalistów, pomoże Ci rozwiązać Twój problem gdy samodzielne metody nie odniosą skutku, lub jeśli inna agencja nie poradzi sobie z Twoją sprawą.

Kontakt / Najczęstsze pytania
  Masz wątpliwości związane z procesem windykacji? Chcemy pomóc Ci uzyskać informacje na nurtujące Cię pytania.Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, które zadawali nam nasi klienci. Zbierz niezbędne informacje o windykacji i skorzystaj z naszych skutecznych działań.

  Czy warto windykować samodzielnie? Jak to zrobić?
  Po braku odzewu ze strony dłużnika pierwszą reakcją, która pojawia się w naszych myślach, jest panika, złość i chęć samodzielnego rozwiązania sprawy. Czasem takie działania wystarczą, by odzyskać należne nam pieniądze. Poufne rozwiązanie problemu niestety nie zawsze jest możliwe. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie sprawy profesjonalistom. Dzięki temu od początku sprawa prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów-dzięki temu oszczędzasz czas i zdrowie.
  Ile może trwać windykacja?
  Windykacja jest złożonym i trudnym procesem. Nie wszystkie sprawy toczą się w sposób schematyczny, dlatego jednoznaczne określenie czasu rozwiązania problemu jest ciężkie do określenia. Często wystarczy samo wezwanie do zapłaty, które jest mobilizującym rozwiązaniem. Często konieczne jest jednak skierowanie sprawy do postępowania egzekucyjnego.
  Co zrobić gdy, mój stały Klient nie reguluje należności w terminie, a zlecając windykację, obawiam się, że go stracę?
  Biuro windykacji FER w swojej praktyce stosuje środki, które dążą do zgody i pokojowego rozwiązania spraw. Rozumiemy problemy, z jakimi borykają się zarówno dłużnicy, jak i wierzyciele dlatego dążymy do negocjacji, które pozwalają na zachowanie dobrych kontaktów między dwoma stronami. Jeśli takie rozwiązanie nie jest możliwe, decydujemy się na bardziej radykalne metody odzyskiwania zaległych należności.
  W jaki sposób windykujecie należności?
  Proces windykacyjny często dzieli się na trzy etapy:

  • proces polubowny-polega na negocjacji z dłużnikiem, sprawdzamy jego wypłacalność i monitorujemy wierzytelność. Często wykupujemy dług, dzięki czemu wierzyciel otrzymuje szybciej swoją należność, a my podpisujemy osobną umowę z dłużnikiem;
  • sądowy-formułujemy pozew sądowy i śledzimy proces postępowania aż do momentu uzyskania klauzuli wykonalności;
  • egzekucyjny-to proces, w którym decydujemy się na radykalne rozwiązania. Spisujemy wniosek egzekucyjny do komornika i czuwamy nad tokiem działań egzekucyjnych.