Windykacja zagraniczna

Umów się na spotkanie

Informacja dla wierzyciela

Biuro windykacyjne FER prowadzi swoje działania także na terenie Malty, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Rosji i Estonii. Potrzebujesz pomocy w odzyskiwaniu roszczeń, wierzytelności i długów. Zapewniamy, że nasz profesjonalizm i bogata wiedza zapewnią sukces w rozwiązaniu każdej windykacji zagranicznej, kosztów i możliwości odzyskania należności, na każdym etapie przeprowadzania niezbędnych procedur.

Temat windykacji zagranicznej jest tematem złożonym, proces windykacji znacząco różni się zależnie od kraju, w którym przeprowadzane są postępowania sądowe i egzekucyjne. Wszystko zależy od przepisów obowiązujących w danym miejscu. Mamy niezbędną wiedzę na temat norm obowiązujących w różnych krajach i dobrze orientujemy się w obowiązującym prawie. Kontakt z nami pozwoli Ci wprowadzić naszych specjalistów w kulisy sprawy. Na podstawie takich informacji przeprowadzimy analizę działań windykacyjnych, prawnych i sądowych możliwych do wprowadzenia w życie w konkretnym miejscu. Dzięki nam dowiesz się, jak może przebiegać proces odzyskania długu i jakie są jego realne szanse na powodzenie.

Prowadzenie samodzielnych działań w kwestii odzyskania długu za granicą mogą zakończyć się fiaskiem. Niestety, brak znajomości obowiązującego prawa i wiedzy na temat procesów sądowych eliminują szansę na powodzenie. Dlatego bez zwłoki powinieneś skorzystać z pomocy biura windykacyjnego FER. W celu rozwiązania Twojego problemu zastosujemy wszelkie niezbędne środki i narzędzia i kwalifikacje, które pozwolą nam poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowaną sprawą. Mamy swoich przedstawicieli poza granicami Państwa, w różnych krajach, które pozwalają nam osobiście zająć się zleconą sprawą i prowadzić szybkie kroki na drodze do rozwiązania sprawy.

W jakich okolicznościach powinieneś zgłosić się do nas:

 • nie otrzymałeś zapłaty za wykonaną usługę, sprzedany towar, wystawione faktury od zagranicznego kontrahenta
 • nie otrzymałeś towaru zapłaconego z góry
 • nie otrzymałeś należnej zapłaty za pracę podjętą za granicami naszego kraju
 • osoba fizyczna mieszkająca za granicą nie oddała Ci pożyczki
 • chcesz dociec swoich praw do odszkodowania, wynagrodzenia kierując sprawę do sądu.
Mapa
Phone

Szybki kontakt z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat windykacji zagranicznej? Skontaktuj się z nami niezwłocznie! Pomożemy Ci odzyskać dług od osoby mieszkającej w innym kraju! Zadzwoń do nas!

Kontakt / Najczęstsze pytania
  Masz wątpliwości związane z procesem windykacji? Chcemy pomóc Ci uzyskać informacje na nurtujące Cię pytania.Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, które zadawali nam nasi klienci. Zbierz niezbędne informacje o windykacji i skorzystaj z naszych skutecznych działań.

  Czy warto windykować samodzielnie? Jak to zrobić?
  Po braku odzewu ze strony dłużnika pierwszą reakcją, która pojawia się w naszych myślach, jest panika, złość i chęć samodzielnego rozwiązania sprawy. Czasem takie działania wystarczą, by odzyskać należne nam pieniądze. Poufne rozwiązanie problemu niestety nie zawsze jest możliwe. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie sprawy profesjonalistom. Dzięki temu od początku sprawa prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów-dzięki temu oszczędzasz czas i zdrowie.
  Ile może trwać windykacja?
  Windykacja jest złożonym i trudnym procesem. Nie wszystkie sprawy toczą się w sposób schematyczny, dlatego jednoznaczne określenie czasu rozwiązania problemu jest ciężkie do określenia. Często wystarczy samo wezwanie do zapłaty, które jest mobilizującym rozwiązaniem. Często konieczne jest jednak skierowanie sprawy do postępowania egzekucyjnego.
  Co zrobić gdy, mój stały Klient nie reguluje należności w terminie, a zlecając windykację, obawiam się, że go stracę?
  Biuro windykacji FER w swojej praktyce stosuje środki, które dążą do zgody i pokojowego rozwiązania spraw. Rozumiemy problemy, z jakimi borykają się zarówno dłużnicy, jak i wierzyciele dlatego dążymy do negocjacji, które pozwalają na zachowanie dobrych kontaktów między dwoma stronami. Jeśli takie rozwiązanie nie jest możliwe, decydujemy się na bardziej radykalne metody odzyskiwania zaległych należności.
  W jaki sposób windykujecie należności?
  Proces windykacyjny często dzieli się na trzy etapy:

  • proces polubowny-polega na negocjacji z dłużnikiem, sprawdzamy jego wypłacalność i monitorujemy wierzytelność. Często wykupujemy dług, dzięki czemu wierzyciel otrzymuje szybciej swoją należność, a my podpisujemy osobną umowę z dłużnikiem;
  • sądowy-formułujemy pozew sądowy i śledzimy proces postępowania aż do momentu uzyskania klauzuli wykonalności;
  • egzekucyjny-to proces, w którym decydujemy się na radykalne rozwiązania. Spisujemy wniosek egzekucyjny do komornika i czuwamy nad tokiem działań egzekucyjnych.